Teknede Bekarlığa Veda Partisi

yacth party istanbul
yacth party istanbul

Bekarlığa veda partisi, son dönemlerde moda olan, evlilik öncesi son gecesini arkadaşları ile geçirmek isteyen kadın ya da erkekler tarafından yapılan etkinliklerden birisi oldu. Önceden eğlence mekanlarında yapılan bu organizasyon son dönemlerde teknelerde, deniz eşliğinde yapılmaya başlandı.

Teknede Bekarlığa Veda Partisi, arka tarafından ciddi organizasyon gerektiren bir takım çalışmaları içermektedir. Eğlenecek grubun herhangi bir şekilde sorun yaşamaması için çalışan ekibimiz, parti öncesinde sizden yapmak istediğiniz ve etkinlik esnasında bulunmasını istediğiniz tüm ürünlerin bilgisini alır ve o şekilde organize eder.

Teknede Bekarlığa Veda Partisi Nasıl Yapılır?

Evlenecek çiftlerin nikah ve düğünlerinden bir gece önce organize edilen bekarlığa veda partisi, titiz bir çalışma sonucunda harika bir şekilde yapılabilir. Teknede Bekarlığa Veda Partisi her zaman diğer organizasyonlara göre daha uygun fiyatlı olacak şekilde tasarlanır.

Teknede Bekarlığa Veda Partisi öncesinde nasıl bir konsept ile hareket edeceğinizi tarafımıza aktardığınız zaman ona göre bir tasarım yolu izleriz. Örneğin eğlenmek ve dans etmek istiyorsanız müzik, yemek ve içecekler buna göre hazırlanabilir ya da daha soft bir ortam hayal ediyorsanız, arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz ve harika bir ortam kurabiliriz. Bu bağlamda öncelikle aklınızdaki planı bizimle paylaşmanız daha doğru olacaktır.

Sizlerden alınan bilgiler doğrultusunda gerekli süslemeler, ortam hazırlığı, menü ve içki organizasyonu tarafımızdan yapılır ve denizde harika bir parti geçirmeniz sağlanır.

Teknede Bekarlığa Veda Partisi Fiyatları

Son dönemlerin popüler partilerinden birisi olan organizasyon teknede sanıldığı kadar yüksek bir bütçe gerektirmiyor. Günümüzde her bütçeye uygun olacak şekilde Teknede Bekarlığa Veda Partisi etkinliği düzenleyebiliyoruz. Bunun yanı sıra elbette bu organizasyonun taban fiyatına karşılık tavan fiyatı bulunmamaktadır. Bu da sizlerden gelen istekler doğrultusunda şekillenmektedir.

Yemekli ve daha rahat bir ortam hayal ediyorsanız bu bütçe olarak uygun olacaktır. Menü, içki ve ortam hazırlığı dahil tüm masraflar içerisinde bir fiyat paketi sunabiliriz. Bu paketi doğrudan etkileyecek en önemli etken kişi sayısı olacaktır. Bu noktada vereceğiniz bilgiler dahilinde sizlere net bir rakam önerebiliriz.