Teknede Bekarlığa Veda Partisi

Düğünden önce unutulmaz bir teknede bekarlığa veda partisi için sıradışı büyülü bir mekan olan, eşsiz boğaz manzarası eşliğinde dostlarınızla eğlencenin doruklarında, hoş bir organizasyon yapabilirsiniz.

En hoş anılarınız arasında yer alacak bu organizasyonda bayanlar ve erkekler için çok farklı alternatifler düzenleyebiliriz. Boğazın ortasında konfor ve eğlencenin bir arada olduğu teknede bekarlığa veda partisi özellikle yaz aylarında ise muhteşem bir seçenektir davetli listesini belirlerseniz, ne büyüklükte bir teknenin daha iyi bir seçenek olacağını belirleyebiliriz.

Profesyonel bir fotoğrafçı isteyebilirsiniz, yiyecek ve içecek için bizim standart menü hizmetimizden yararlanabilirsiniz veya bir Catering firması ile anlaşabilirsiniz. Teknede süsleme önemlidir, kendiniz veya profesyonel bir firmaya ile anlaşabilirsiniz.

Bazı hizmetleri ekstra alabilirsiniz

1 ) Canlı müzik fasıl ekibi
2 ) Fitoğraf video çekimi
3 ) DJ hizmeti
4 )  Oryantal
5 ) Lazer gösterisi , Volkan gösterisi ve Havai fişek gösterisi

Biniş noktaları siz belirleyebilirsiniz

Anadolu ve Avrupa Yakası’nda çeşitli biniş yerleri mevcuttur.
Avrupa Yakası’nda ; Kabataş,  Eminönü,  Kuruçeşme, Arnavutköy,  Bebek.
Anadolu Yakası’nda ; Beylerbeyi, Kuleli Askeri Lisesi önü.

Standart Menü
Ana yemek ( Köfte, Balık, Tavuk Izgara )
Mevsim salatası
Mevsim meyvası
Soft içecek ( Cola , Fanta,  Sprite )
Günlük 5 çeşit Soğuk Meze
Ara sıcak (Kalamar,  patates, sigara böreği günlük değişebilir)

Size özel teknede yapacağımız bekarlığa veda partisi çok özel hissetmenizi sağlayacak. Boğazdaki büyüleyici İstanbul manzarası bu özel gününüzde eşsiz kılacak sizin için hazırlamış olduğumuz uygun paketler için bizimle iletişime geçiniz.