İstanbul’da tekne kiralama hizmetini istediğiniz herhangi özel bir gün için alabilirsiniz. Yat veya tekne kiralama hizmeti alarak arkadaşlarınız arasında kutlama, evlilik yıldönümü, doğumgünü kutlaması, bekarlığa veda, fotoğraf çekimi veya toplu organizasyonlar için kullanabilirsiniz.

İstanbul boğaz manzarasını en iyi şekilde görebileceğiniz, aynı zamanda masalsı bir tur yapabileceğiniz, farklı özelliklerde ki tekne kiralama hizmetleri için firmamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Farklı etkinlikleri kutlama için istediğiniz ölçülerde yat kiralama ve tekne kiralama seçeneklerimize kiralık tekneler, yatlar bölümünden bakarak etkinliğinize uygun büyüklükte bir tekne seçebilirsiniz. İster teknede doğumgünü kutlaması yapın, isterseniz evlilik yıldönümünüzü kutlayın, ister şirket organizasyonu için kutlama yapın, ister kısa veya uzun bir boğaz turu için tekne kiralayın.

Tüm hizmetlerimiz için deneyimli ve ilgili tekne personeli sizlere tüm konularda yardımcı olacaktır. Tekne kiraladığınız saatler boyunca talepleriniz doğrultusunda hareket etmek ve sizin etkinliğinizin en iyi şekilde geçmesi öncelikli hedefimizdir.

Tekne kiralama hizmetini ister bireysel, ister kurumsal olarak alın, en iyi hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz. Tekne ekibimiz her türlü isteklerinizi memnuniyetle dinleyecek ve unutulmaz bir güne veya geceye imza atmanızı sağlayacaktır.

Tekne ve yat kiralama hizmeti günlük yaşamın sıkıcılığı ve monotonluğundan biraz uzak kalmanızı sağlayarak, istanbul’un en güzel köşelerinin çekiciliğini sizlere yaşatmak için en iyi gezi seçeneğidir.

Tekne turu içinde ister daha sakin, ister daha tarihi bir gün geçirmenizi sağlayan özel rotalar oluşturduk. Ekibimizden kiraladığınız teknenin gittiği noktaları ve özelliklerini öğrenebilirsiniz.

Kaç kişilik bir organizasyon olacağına karar verdikten sonra firmamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Veya bizi arayarak en uygun yat, tekne kiralama seçeneğini öğrenebilirsiniz.