Teknede Mezuniyet

Teknede Mezuniyet

Teknede Mezuniyet

İster lise ister üniversite öğrencisi olsun her öğrencinin en büyük hayali, yıllar boyu süren sınav stresinin sonunda üzerinden kalkması ve elinde diploma ile yeni bir hayata adım atmasıdır. Peki tüm yorgunlukların geride kaldığı ve rahat bir nefes alındığı o eşsiz günün keyfini, bir teknede mezuniyet partisi yaparak çıkarmaya ne dersiniz?

Evet” dediğinizi duyar gibiyiz ve bu konuda hiç de haksız değilsiniz😉 Ne de olsa teknede mezuniyet, başka hiçbir partiye benzemez. Neden mi? İşte teknede mezuniyetin, öğrencilere sunduğu “en”ler…

En Güzel Manzara

Okullar kapandı, sınavlar bitti. Sıra geldi mezuniyete. E, haliyle mevsim yaz. Kapalı mekânlarda bunalmak yerine, yazın güzelliğini hissedeceğiniz ferah bir havada parti yapmak çok daha keyifli olmaz mı?

Üstelik İstanbul’un eşsiz Boğaz manzarası eşliğinde, lüks bir yatın güvertesinde, en sevdiğiniz arkadaşlarla birlikte dansa, müziğe ve kahkahaya doyarak… Bizce buna kimsenin itirazı olmaz😉

En Özgür Mekân

Kara ile denizde olmanın en büyük farkı, hissettirdiği özgürlük duygusu olsa gerek. Ne kadar güzel bir balo salonu, villa, bahçe veya kulüp kiralamış olursanız olun, hiçbir şey lüks bir teknenin güvertesinde başınızı okşayan rüzgâr kadar özgür hissettirmeyecektir size.

Boğaz’da dilediğiniz rotayı çizebilir, hatta güvenli olan yerlerde kendinizi suya bile bırakabilirsiniz. Elinize aldığınız diploma gibi taze ve hayalleriniz gibi sınırsız hissetmek istiyorsanız, tek sınırın deniz olduğu teknede mezuniyet fikri, tam size göre😊

En Yüksek Müzik

Yüksek sesle eğlenmek, herkesin hakkı; ama etrafta duvarlar varsa, bunu sevene bile eziyet edebilir yüksek sesli müzik. Fakat eğer teknedeyseniz sizi çevreleyen tek şey, deniz ve alabildiğine açık havadır. Haliyle ne kulaklarınız yorulur ne de ruhunuz daralır.

Şikâyet eden olmadan keyfinizce müzik dinleyip dans edeceğiniz bir mezuniyet partisi için tekne kiralama, en iyi seçim. İster kendi müziğinizi getirin ister bizim DJ ve canlı müzik hizmetimizi seçin; mezuniyet partinizi, dilediğiniz şekilde düzenleyin.

En Renkli Parti

Hayalinizdeki mezuniyet partisi için tekne kiralama İstanbul gibi bir şehirde yapılırsa, hesapta olmayan başka artıları da beraberinde getirir. Büyülü Boğaz manzarasına, gece köprünün ışıkları da eklenecek. Ama ya siz, daha çok renk seviyorsanız? O zaman buna lazer şovları, volkan ve havai fişek gösterileri de eklemek gerek😉

Teknede Mezuniyet: Çokça Seçenek

Sıradan kutlamaların aksine teknede mezuniyet, insanın aklına gelmeyen birçok seçenek de demek. Alkollü alkolsüz menüler, yemekli yemeksiz organizasyonlar, kısacası ister bir kokteyl tadında ister büyük bir davet zenginliğinde teknede kutlama yapmak mümkün.

Kıyafet kurallarından bağımsız, dilerseniz şık, dilerseniz salaş, mezuniyet partinizi istediğiniz konseptte yapabilirsiniz.

Kişi sayısına göre tekne boyutunu seçebilir, tek bir sınıf veya okul olarak mezuniyet partisi düzenlemeyi tercih edebilirsiniz.

Aynı müzik seçiminde olduğu gibi yeme-içme, görsel şovlar, fotoğraf ve video çekimi gibi konularda da bizden veya kendi seçtiğiniz bir firmadan hizmet alabilirsiniz.