Teknede Kahvaltı

Teknede Kahvaltı

İstanbul, sayısız seçeneği içinde bulunduran ayrı bir dünya gibi. Tarihi dokusuna doğal güzellikleri de eklenince insan neyi tercih edeceğini şaşırıyor bazen. Günün en güzel öğünü kahvaltı da bundan nasibini alıyor tabii. İşte size güne başlamanın en harika yolu: Teknede kahvaltı…

Mis Gibi Boğaz Havası

Ne de çok duymuşuzdur bu lafı. “Haydi bir çılgınlık yapalım, bugün kahvaltıyı denizde yapalım!” diyenlerin doyasıya deneyimlediği bir güzellik teknede kahvaltı yaparken alınan mis gibi boğaz havası…

Çayınızı kahvenizi, İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarasına karşı yudumlarken, tüm dertlerinizi ve yorgunluklarınızı unutacaksınız.

Belki bir martı uçacak başınızın üstünden, siz o an anlayacaksınız neden şairlerin bu şehre şiirler yazdığını 😊

Zengin Kahvaltı Menüsü

Tekneye adım attığınızda, özenle dekore edilmiş masanız ve leziz yiyecekler karşılayacak sizi ilk olarak. Güler yüzlü personelimiz, size özlediğiniz huzuru ve keyfi sunmak için çalışıyor olacak.

Rüzgarla uçuşup sizi terk ederken yorucu düşünceler, siz damağınızdaki bal kaymağın tadına varacaksınız. Özlediğiniz simit, börek, poğaça tadı ya da klasik peynir, domates, salatalık kokusu, midenizle birlikte ruhunuzu da şımartacak.

Zengin serpme kahvaltımız sizi keyiflendirirken “Oh be, iyi ki gelmişim!” diyeceksiniz içinizden ve dalıp gideceksiniz belki de İstanbul’un seyrine.

Alabildiğine Mutluluk

Kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı evet, ama o zaman “Boğazda Kahvaltı” için ne demek gerek, bilemiyoruz😉 Gün boyu mavi sularda salınan bir teknede, lezzetli yiyecekler ile çay kahve kokusu eşliğinde yaşanan bir günden daha çok ne mutlu edebilir ki bir insanı?

Ailenizle saadet dolu bir kaçamak veya arkadaşlarınızla hafta sonu kahvaltı için tekne kiralama İstanbul şehrinin size sunabileceği bir hediye olabilir sadece. Bizce bundan mahrum kalmamak gerek😉

Teknede Kahvaltı Farkı

İster sevdiğinizle baş başa kahvaltı keyfi yapmak isteyin, ister ailenizle minik bir kutlama, farklı boyutlardaki teknelerimiz, her bütçe için uygun bir seçenek sunuyor olacak sizlere.

Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan farklı biniş noktalarından (Kabataş, Eminönü, Kuruçeşme, Arnavutköy, Bebek, Beylerbeyi, Kuleli Askerî Lisesi önü) size uygun olanı seçebilir ve misafirlerinizi bu noktalardan teknede kahvaltı keyfinize dahil edebilirsiniz.

Şahane lezzetler ve güzel müzikler eşliğinde harika bir kahvaltı yapmak için tek yapmanız gereken, kişi sayınızı belirleyip bizi aramak.