Teknede Evlilik Yıldönümü

Teknede evlilik yıldönümünüzü kutlamak için ister toplu şekilde bir parti havasında unutulmaz bir anı olarak hafızanızda kalacak bir akşam yaşabilirsiniz, İster başbaşa bir kutlama yaparak unutulmaz fotoğraflarla dolu bir an hazırlayabilirsiniz. İstanbul boğazı’nın muhteşem manzarası eşliğinde tekne kiralayarak sevdiklerinizi çağırdığınız çok özel bir parti ile kutlayabileceğiniz farklı 18 yat, tekne kiralama seçeneğimize bakabilirsiniz. İsterseniz yemekli ya da aperatif ikramlar ile süslediğimiz masanızda eşsiz boğaz manzarasıyla en özel evlilik yıldönümünüzü kutlayın. İsterseniz teknede, aile içinde ufak bir kutlama yapın.

Sevdikleriniz için teknede evlilik yıldönümü kutlaması verebilirsiniz iki kişilik başbaşa romantik bir ortam ya da arkadaş grubunun olacağı eğlenceli bir yıldönümü partisi düzenleyebilirsiniz. Menü hizmeti almadan da bir parti yapmanızda mümkündür.

Küçük gruplar için lüks ve ekonomik özellikteki yatları uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz.

Ekstra Hizmetler

1 ) Canlı müzik fasıl ekibi
2 ) Fotoğraf video çekimi
3 ) DJ hizmeti
4 ) Özel süsleme oryantal
5 ) Lazer gösterisi, Volkan gösterisi ve Havai fişek gösterisi

Tekne Biniş Noktaları
Anadolu ve Avrupa Yakası’nda çeşitli biniş yerleri mevcuttur.
Avrupa Yakası’nda ; Kabataş,  Eminönü,  Kuruçeşme, Arnavutköy,  Bebek.
Anadolu Yakası’nda ; Beylerbeyi, Kuleli Askeri Lisesi önü.

Size özel teknede yapacağımız evlilik yıldönümü çok özel hissetmenizi sağlayacak. Boğazdaki büyüleyici İstanbul manzarası bu özel gününüzde eşsiz kılacak sizin için hazırlamış olduğumuz uygun paketler için bizimle iletişime geçiniz.