Teknede Evlilik Teklifi

Teknede evlilik teklifi yapmak için ister toplu şekilde bir parti havasında unutulmaz bir anı olarak İstanbul boğazının masalsı görüntülerinde hafızanızda kalacak bir akşam, İster başbaşa bir kutlama yaparak unutulmaz fotoğraflarla dolu bir an düşünebilirsiniz. hayallerinizle sınırlı bu evlilik teklifini gerçekleştirmek çok kolay.

İstanbul boğazı’dan başlayan muhteşem bir manzara eşliğinde tekne kiralayarak sevdiklerinizi çağırdığınız çok özel bir parti ile kutlayabileceğiniz farklı 18 yat, tekne kiralama seçeneğimize bakabilirsiniz. İsterseniz yemekli ya da aperatif ikramlar ile süslediğimiz masanızda eşsiz boğaz manzarasıyla en özel evlilik teklifinizi yapın. İsterseniz teknede, aile içinde ufak bir kutlama yapın.

Sevdikleriniz için teknede evlilik teklifi yapabilirsiniz, iki kişilik başbaşa romantik bir ortam ya da arkadaş grubunun olacağı eğlenceli bir parti düzenleyebilirsiniz. Menü hizmeti almadan da bir parti yapmanızda mümkündür.

Küçük gruplar için lüks ve ekonomik özellikteki yatları uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz.

Ekstra Hizmetler

1 ) Canlı müzik fasıl ekibi
2 ) Fotoğraf video çekimi
3 ) DJ hizmeti
4 ) Özel süsleme oryantal
5 ) Lazer gösterisi, Volkan gösterisi ve Havai fişek gösterisi

Tekne Biniş Noktaları
Anadolu ve Avrupa Yakası’nda çeşitli biniş yerleri mevcuttur.
Avrupa Yakası’nda ; Kabataş,  Eminönü,  Kuruçeşme, Arnavutköy,  Bebek.
Anadolu Yakası’nda ; Beylerbeyi, Kuleli Askeri Lisesi önü.

Size özel teknede yapacağımız evlilik teklifi çok özel hissetmenizi sağlayacak. Boğazdaki büyüleyici İstanbul manzarası bu özel gününüzde eşsiz kılacak sizin için hazırlamış olduğumuz uygun paketler için bizimle iletişime geçiniz.