Teknede Doğum Günü Partisi

Teknede Doğum Günü Partisi
Teknede Doğum Günü Partisi

Doğum günleri insanların en özel anlarından birisidir. Bu özel gün sevdiği kişi ya da kişilerle geçirilerek unutulmaz bir anıya dönüşür. Bu zamanı denizin üzerinde harika bir teknede kutlamak ise ömür boyu hatırlanacak bir hatıra olarak kalacaktır. Teknede Doğum Günü Partisi, son dönemlerin popüler eğlence anlayışları arasına girmeyi başardı.

Teknede Doğum Günü Partisi için organizasyon görevini üstlenen ekibimiz ile kuracağınız kontak sayesinde kısa sürede sürpriz bir parti düzenleyebilirsiniz. Bu sayede sevdiğiniz kişiyi mutlu eder, onunla eşsiz zamanlar geçirebilirsiniz. Bunun dışında daha geniş katılımlı bir tekne turu da bu parti kapsamında düzenlenebilir. Böylece bu özel gününüzde yanınızda dostlarınız da olur.

Teknede Doğum Günü Partisi Konusunda Ne Yapıyoruz?

Teknede Doğum Günü Partisi için özel hazırlık yapıyoruz. Çalışma yapmak için öncelikle doğum günü partisini düzenlemek isteyen kişiden ilgili bilgileri alıyoruz. Bu noktada sizden;

  • Sevdiğiniz ve çalınmasını istediğiniz müzik türü,
  • Partinin kaç kişi ile gerçekleşeceği bilgisi,
  • Hangi rotaların izlenmesi gerektiği,

gibi bilgiler alıyoruz. Bu bilgilerin karşılığında ise şunları yapıyoruz;

  • İstediğiniz müzik türüne uygun DJ çalışması,
  • Ses sistemi kurulumu,
  • Teknenin doğum günü partisine uygun hale getirilmesi,
  • Menülerin hazırlanması,
  • İstenilen içkilerin temin edilmesi

Teknede Doğum Günü Partisi Fiyatları

Doğum günü partileri genel olarak geniş katılımlı olacak şekilde gerçekleşir. Sizden öncelikle kişi bilgisi alıyoruz. İlk hesaplamamıza dahil ettiğimiz kişi sayısına denk gelecek şekilde değil, iki katı büyüklüğünde tekne ayarlaması yapıyoruz. Bunun yanı sıra parti esnasında tüketilecek menüler ve içecekler için de sizden gerekli bilgileri alıyoruz.

Tüm bilgiler edinildikten sonra ekip arkadaşlarımız ile titiz bir şekilde çalışma gerçekleştiriyoruz. Her aşamanın kusursuz bir şekilde sürmesi için gece gündüz çalışıyoruz ve sizlere eşsiz bir ortam sunuyoruz.

Teknede Doğum Günü Partisi son dönemlerin moda kutlama biçimi oldu. Özellikle deniz üzerinde dilediğiniz noktaya rahatlıkla gidebildiğiniz için bu tür partiler ciddi anlamda talep görmeye başladı. Sizler de doğum günü gibi özel zamanları en iyi şekilde geçirmek ve sevdiklerinize sürpriz yapmak için Teknede Doğum Günü Partisi organize edebilirsiniz.