Teknede Bekarlığa Veda Partisi

Teknede Bekarlığa Veda Partisi

Evlilik kararı aldınız. Hayatınızın dönüm noktasındasınız. Bu heyecanı, düğünden önce unutulmaz bir bekarlığa veda partisi ile eğlenceye çevirmeye ne dersiniz?

Barda veya villada yapılan klasik kutlamaların yerine, denizin ortasında İstanbul’un büyülü Boğaz manzarasıyla “Damat” veya “Gelin” olmanın şımarıklığını sonuna kadar çıkarmak, sizin en doğal hakkınız!

Neden Teknede Bekarlığa Veda?

Bekarlığa veda etmek için tekne kiralama fikri, gittikçe daha çok kişi tarafından tercih edilen sıra dışı bir konsept; çünkü sunduğu mekândan bağımsız parti yapma ve özgürce eğlenme düşüncesi, oldukça cazip.

Teknede bekarlığa veda partisi yaparak, yan komşu derdi olmadan, ses sınırına takılmadan özgürce eğlenmenin tadına varabilirsiniz.

Yazın Boğaz’ın serin sularına kendinizi bırakıp eğlencenin dozunu bir üst seviyeye taşıyabilir veya açık havada, doğa harikası bir manzaranın ortasında yeni hayatınıza dostlarınızla birlikte kadeh kaldırabilirsiniz.

Unutmayın; bu konseptte tek sınırınız, deniz 😉

Her Şey, Tam da Sizin İstediğiniz Gibi!

İstanbul tekne kiralama ile yapılacak etkinlikler için, hele ki bekarlığa veda partileri için bulunmaz fırsatlar sunuyor.

Düşünsenize; masmavi suların ortasında kendi özel locanızdasınız! Kimse sizi göremez, kimse eğlenme şeklinize laf edemez.

Dostlarınızla yaratıcı ve çılgın eğlenme fikirlerini hayata geçirmek için bekarlığa veda gecenizden, daha iyi bir fırsat olamaz. Çünkü burada her şey, size özel ve sizin istediğiniz gibi.

Burası, başrolünü sizin oynadığınız muhteşem bir film için dizayn edilmiş, şahane bir film seti. Özetle siz isteyin, biz yapalım😉

Dans, Müzik ve Daha Fazlası…

Teknede bekarlığa veda etmenin en büyük avantajlarından biri, herhangi bir kapalı mekânın sınırlamalarına maruz kalmıyor olmanız. İstemediğiniz insanlarla bir arada olmak, sevdiğiniz müzikler çalsın diye beklemek, dahası sırf o mekandasınız diye içmek istediklerinizde sınırlanmak ve yiyip içtiklerinize fahiş fiyatlar ödemek zorunda değilsiniz.

Tekne kiralama kararınız sayesinde, sizin için son derece özel olan bu geceye sadece dilediğiniz insanları davet etme özgürlüğünü yaşayabilirsiniz. Davetli listenizi serbestçe oluşturup kişi sayısına göre size uygun olan tekne boyutunu seçebilirsiniz. Diğer partilerin standart paketleri ile sınırlanmak yerine; organizasyonu, dilediğiniz gibi küçültme veya büyütme ve bütçenize uygun olan alternatifi seçme şansınız var.

Tekneyi zevkinize göre kendiniz süsleyebilir veya profesyonel bir firma ile anlaşıp bu işi onlara bırakıp keyfinize bakabilirsiniz.

Dilerseniz kendi oluşturduğunuz müzik listelerini, parti boyu dinleyebilir ya da bizden DJ ve/ya canlı müzik hizmeti almayı tercih edebilirsiniz. Gecenizi renklendirmek için kendi seçeceğiniz bir firmadan veya bizden, oryantal şov ve fasıl ekibi getirme hizmetlerini talep edebilirsiniz.

Yeme içme konusu da tamamen size kalmış. İster kendi yiyecek içeceğinizi getirip partinin ve Boğaz’ın tadını çıkarırsınız, ister bizim size sunduğumuz standart menülerden birini seçip bu konuyu tamamen kafanızdan atarsınız. Dilerseniz de bir catering firmasıyla anlaşmayı tercih edersiniz.

Işıkları Kim Sevmez!

Bekarlığa veda ettiğiniz bu eşsiz geceyi, lazer şov, hava fişek veya volkan gösterileriyle ışıl ışıl bir hale getirebilirsiniz.

Evlenmek kadar özel olan bekarlığınızın bu son akşamını, profesyonel video ve fotoğraf çekimi yaptırarak kaydedebilir ya da kendi imkanlarınız dahilinde çekim yapma yoluna gidebilirsiniz.

Anadolu ve Avrupa Yakası’nda bulunan çeşitli biniş noktalarından (Kabataş, Eminönü, Kuruçeşme, Arnavutköy, Bebek, Beylerbeyi, Kuleli Askerî Lisesi önü) size uygun olanı seçip konuklarınızı buradan tekneye davet edebilirsiniz.

Özetle; tekne kiralama İstanbul aşığı kişilerin bekarlığa veda partisi için her şeyi mümkün kılıyor. Kendi müzik grubunuz, kendi aşçınız, kendi garsonlarınız veya bizim sizin için bulduklarımız; hepsi, bu özel geceyi kusursuz yapmak için sizin hizmetinizde😊