Teknede After Party

tekne kiralama, yat kiralama, yat parti, istanbul
tekne kiralama, yat kiralama, yat parti, istanbul

After party adından da anlaşılacağı üzere önemli bir olayın ardından düzenlenen etkinliğin adıdır. Genellikle mutlu anların daha da katlanması amacıyla yapılan bu organizasyon son dönemlerde teknede yapılmaya başlanmıştır. Teknede after party için bir takım hazırlıkların yapılması, plan ve programın tekneyi kiralayan kişiler tarafından titizlikle ele alınması gerekir.             

Teknede After Party İçin Hazırlıklar

Tekne sahibi tarafından yapılan bu hazırlıklar için önceden bilgilendirilmek gerekmektedir. Teknede after party söz konusu olduğunda kişilerin eğlenceli zaman geçirebilmesi ve herhangi bir sorunun çıkmaması gerekir. Karada yapılan after party gibi istenilen ürünün o an temin edilmesi takdir edersiniz ki çok güçtür. Bu nedenle mutlaka tekne sahibine party sırasında içilmek istenen tüm içeceklerin  listesi verilmeli, varsa yenilmek istenen ürünlerin de bilgisi iletilmelidir.

Teknede after party için kullanılan tekneler genel olarak iki katlıdır. Bu nedenle önceden size uygun teknenin saatlerinin ve günlerinin serbest olup olmadığını mutlaka öğrenin. Teknede after party seçenekleri arasında şunları sayabiliriz:

  • Nikah Sonrasında After Party
  • Balo gecesi after party organizasyonu
  • Mezuniyet sonrasında düzenlenen partiler
  • Bekarlığa veda
  • Nişan organizasyonu arkasından düzenlenen etkinlikler

Teknede After Party Fiyatları

Teknede after party fiyatları değişiklik göstermektedir. Müşterilerin seçtiği pakete ve özel isteklere göre değişen bu fiyat, net bir plan dahilinde tespit edilmektedir. Ayrıca gidilecek rotanın uzaklığı, yemek çeşitliliği, parti sırasında kullanılacak süslemelerin çoğunluğu da bu fiyata doğrudan doğruya etki eder.

Davetli sayısı bu noktada hayati bilgilerin başında gelmektedir. Dolayısıyla, Teknede after party sırasında kaç misafirin olacağı ve kişi başına yapılacak hesap da bu noktada oldukça önemlidir. Ayrıca davetli kişi sayısının büyüklüğüne uygun olacak teknenin ayarlanması da bu noktada gerçekleşir. Teknede after party organizasyonlarında rahat hareket edilebilmesi için davetli sayısının iki katı büyüklüğünde araç ayarlanır. Böylece eğlence sırasında herhangi bir problem yaşanmaz ve gece eşsiz bir şekilde sona erer.

Teknede after party organizasyonu için denizin harika ortamı mükemmel bir seçim olacaktır. Son dönemlerin modası olan bu kutlama şekli ile unutulmaz bir gece geçirebilirsiniz.