Teknede 18. Yaş Günü

Her yaş özeldir ama 18. yaş, ayrı bir anlam taşır. Reşit olmaya adım attığınız bugünü unutulmaz kılmak için sıra dışı bir şeyler yapmaya ne dersiniz? Eğer cevabınız evetse, teknede 18. yaş gününüz için enfes bir parti vermek ve yeni yaşınıza Boğaz’ın eşsiz manzarası eşliğinde sevdiklerinizle eğlenerek girmek, sizin için harika bir seçenek olabilir😊

Neden Teknede Doğum Günü?

Doğum gününüzde arkadaşlarınızla bir kafeye, bara gidip kutlama yapmaktan veya ailenizle evde pasta kesmekten sıkıldıysanız, bir teknede doğum günü partisi vermek size aradığınız tazeliği ve heyecanı yaşatabilir.

Denizin ortasında özgürce eğlenmek, tam da 18. yaşınıza yakışır bir kutlama şekli olacaktır😉

Sınırsız Müzik, Sınırsız Eğlence

Özel tekne partisi, neden bu kadar özel derseniz; bunun en büyük nedeni, kutlamanın sınırsız olması deriz. Müzikte sınır yok, eğlenme konseptinde de öyle; yani siz ne hayal ediyorsanız, onu yapma şansınız var. Hem de karanın sınırlarına inat, denizin sonsuz özgürlüğüyle…

Kimse kapınızı çalıp müziğin sesini kısar mısınız demeyecek, en sevdiğiniz şarkıyı neden bağırarak söylediğinizi sorgulamayacak. Siz 18. yaşınızı, ister sevgilinizle baş başa romantik bir kutlama yaparak, ister en yakın arkadaşlarınızla teknede dans edip gönlünüzce coşarak, seçtiğiniz lüks ve konforlu yatımızda kutluyor olacaksınız.

İsmini Yazdım Lazerle Köprüye

İstanbul tekne kiralama için adeta bir cennet. Gündüzü ayrı, gecesi ayrı güzel bu şehrin. Muhteşem Boğaz manzarasına köprünün renkli ışıkları da eklenince görsel bir şölene dönüşüyor her kutlama. Ama bizim teknelerimizde keyif bununla sınırlı değil.

Talep etmeniz halinde lazer şovları, havai fişek gösterileri ve volkan gösterisiyle gecenizi daha da unutulmaz yapabiliyoruz.

Uçurdum Balonları Tekneden Göğe

Teknede 18. yaş gününüze özel süslemeler yapabilir, ek olarak masaları balonlarla ve istediğiniz diğer malzemelerle süsleyebiliriz. Yeni yaşınız için geri sayım başladığında dileklerinizle birlikte göğe bırakabilirsiniz bu balonları😉

Yemek, Dans ve Diğer Hizmetler

Teknede doğum günü partisi vermenin en güzel yanı, alacağınız hizmetlerde de tamamen özgür olmanız.

Dilerseniz herhangi bir menü satın almadan sadece tekneyi kiralayıp eğlenmeyi tercih edebilirsiniz. Kendi müziğinizi teknenin müzik sistemi üzerinden yayınlayabilir veya bizden canlı müzik, fasıl ekibi veya DJ hizmeti alabilirsiniz. Seviyorsanız oryantal şov da ek hizmetlerimiz arasında size sunulmaktadır.

Yeme içme konusunda da aynı şey geçerli. Bizden garsonluk hizmeti alıp standart menülerimizden birini tercih edebilir veya bu hizmetleri, bir catering firması üzerinden almayı seçebilirsiniz.

Bu unutulmaz partiyi kendi imkanlarınızla kaydedebilir veya bizden profesyonel fotoğraf ve video çekimi için hizmet talep edebilirsiniz.

Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan farklı biniş noktalarından (Kabataş, Eminönü, Kuruçeşme, Arnavutköy, Bebek, Beylerbeyi, Kuleli Askerî Lisesi önü) birini seçerek parti davetiyelerinizde burayı konum olarak gösterebilirsiniz.

18. yaş gününüze bol kahkaha ve neşeyle girmek için özel tekne partisi seçeneklerimizi incelemeyi ve bizi aramayı unutmayın😉