Tekne kiralama İstanbul

Hem tarihi hem de boğazı ile tüm dünyadan ilgi gören İstanbul’u daha iyi keşfedebilmek için tekne turuna çıkılabilir. Boğazın eşsiz manzaralarını kendinize tahsis edilmiş bir araç ile keşfetmek istiyorsanız tekne kiralama İstanbul gibi bir şehirde hiç de zor değil.

İstanbul’da tekne kiralama işi sanıldığı gibi yalnızca yaz aylarında yapılmamaktadır. Fırtınalı havalar dışında tekne her daim kiralanabilir ve gezinti için hazır hale getirilebilir. Tekneler en az iki saat olacak şekilde kiralanır ve bu süre fiyatını doğrudan etkileyecek şekilde uzatılabilir.

Tekne İsteğe Uygun Şekilde Süslenebilir

Tekne kiralama işlemi öncesinde neden kiralamak istediğinizi belirtirseniz ve konsepte göre süslenmesini isterseniz bu işlem de kısa süre içerisinde yapılabilir. Teknede aklınıza gelen tüm organizasyonları rahatlıkla yapabilirsiniz. Doğum günü, parti, evlilik teklifi, akşam yemeği vb. birçok organizasyonda konsepte özel olarak tasarım yapabilir, sizlere yardımcı olabiliriz. Böylece teknede boğazın tadını çıkartırken harika bir gün geçirmenizi de sağlayabiliriz.

Gezi amacıyla da tekne kiralama İstanbul’da sıklıkla yapılmaktadır. Boğazın o muhteşem renklerini ve yaşayan halini daha yakından görmek için bizimle birlikte harika bir plan yapabilirsiniz. Ortaköy, Çengelköy, Sarıyer gibi tarihi lokasyonlarda boğaz gezisi yapabilir, hem tarihi hem de doğayı keşfedebilirsiniz. Bunun yanı sıra İstanbul’un tatil lokasyonlarına da tekne ile gidebilir, daha önce hiç görmediğiniz alanlarını keşfedebilirsiniz.

Tekne kiralama İstanbul’da Uygun Fiyatlı

Tekne kiralama İstanbul gibi büyük bir şehirde kolay olduğu kadar da bolluk sebebi ile uygun fiyatlı olabilir. Teknelerin fiyatlarını kiralandıkları saat aralığı belirler. Örneğin tekne kiralama İstanbul gibi bir lokasyonda en az iki saat ile sınırlandırılır. Bu süre minimum olmakla birlikte ucu açık şekilde yükseltilebilir. Bu tip durumlarda firmamız sizlere fiyat teklifi sunar ve buna göre bir değerlendirme süreci işler. Bu fiyatı zaman zaman etkileyen sektörel harcamalar da etkilemektedir. Bu tip durumlarda sitemizdeki fiyatları takip ederek gerekli bilgiyi edinebilirsiniz. Tekne kiralama işi büyük kent olması, çok fazla rağbet görmesi gibi birçok sebepten dolayı İstanbul’da sıklıkla yaptığımız bir iştir. Özel günlerinizde ya da gezi düzenlemek istediğinizde bir telefona kadar yakınız.