En unutulmaz düğün organizasyonu

Hayatınız boyu hayal ettiğiniz anı yaşamanın vakti geldi. Genç kızların hayallerini süsleyen beyaz gelinliği giymenin, belki de her zaman giydiğiniz takım elbisenin hayatınıza bu denli anlam katarak dönüştüğü damatlığa artık hazırsınız. Hayatınızı, hayallerinizin insanıyla birleştirmeye yalnızca bir adım kaldı. Peki, bu mutluluğunuzu nerede yaşayacaksınız? En az 3 ay kala arayışlara başladınız değil mi? Farklı alternatifleri değerlendirip acaba ne yapsak sorunun yanıtını bulmak için düşünüp durdunuz. Çok derin araştırmalar yapmanıza gerek yok, sizlere unutulmaz bir an yaşamak için bir teklifimiz var. Teknede düğün organizasyonu!

Neden teknede yapmalıyız?

Düğün salonları, kır düğünleri artık tamamen klişe oldu. Ne insanları kapalı bir mekâna tıkayıp nefessiz kalmalarına gerek var, ne de dağ başında otların arasında topuklarınız çimlere gömülerek eğlenmeye çalışmanıza. Sizi yalnızca hayal etmeye davet ediyoruz. Bu unutulmaz ilk dansınızı Atatürk’ün gözlerini yumduğu Dolmabahçe’nin önünden geçerken onun yaşama “Elvada” dediği yerde yeni bir yaşama “Merhaba” demek ne kadar güzel olurdu değil mi? Ya da aşkınıza Anadolu Hisarının, Rumeli hisarının surlarının tanıklık etmesi ve sizin eşinize her şeye karşı yaşama bu derece dirayetli duracağız demeniz?

Teknede düğün organizasyonu yapmanız sizi Boğazın eşsiz manzarasında benzersiz bir mutluluk yaşamanıza neden olmaz aynı zamanda da tarihi yapıların tanıklık etmesine, onların yaşamınıza bir anlam yüklemesine neden olur. Su sesi huzur sesidir. Belki de tercih edebileceğiniz tekne organizasyonu hayatınıza başlangıcınızın huzuru olabilir.

Bu mutluluğu yaşarken anınızı eşsiz manzara dışında yardımcı etkenlerle de süslemeniz mümkün. Bizler, her şeyi sizin için en ayrıntısına kadar düşünüp tasarladık. Eğlenmenin doruklarına ulaşacağımız DJ ekibimiz, Oryantal şovumuz, lazer gösterilerimiz dışında havai fişeklerle düğününüzü taçlandırabilirsiniz. Size sağladığımız fotoğraf ve video hizmetimiz dışında dilerseniz de güvendiğiniz profesyonel bir fotoğrafçıyı getirmeniz mümkün. Her şey imkânlar dâhilinde. Unutulmaz anımızı süsleyecek eşsiz hizmetlerimizin dışında sizlerden gelebilecek talepleri en ince ayrıntısına kadar değerlendirip kusursuz bir şekilde organize edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Bu önemli gününüzü riske atmadan kusursuz bir şekilde geçirmek sizin elinizde..